محل تبلیغات شما
سلام یه ده روزی میشه که حرف از یه ویروس بیکار و مسخره توی کل دنیاس.که منو هم خونه نشین کرده.راست و دروغش گردن کاخ نشینا.ما بنده ی رسانه ایم.غول دروغ و هرکاری دلش بخاد.
خیلی خیلی توی خونه حوصلم سر رفته.باشگاه و استخر و دور دور تطیل.یه عالمه درس و مشق دانشگامم تطیل چون زورمه.کلاسا اما مجازیه اوف ا دست استادای بیکار.بیشترین کاری که این چن وقته کردم بازی انلاین جنگی پابجی بوده
این روزا که اتفاقای دنیا و ایرانو نگا میکنم به مسخره بودن زندگی و اینکه چقد همه چی مزخرف و تکراریه پی بردم نه اینکه افسرده شما نه اتفاقا نتیجه این بوده که بگم گور پدر همه اتفاقای بد و ادمای بد و رفتارای بد و بدی هاخوش باش این دو روز دنیارو باباهمه چی مث برق و باد داره میگذره چشم ببندی پیر شدی و البته اگه به پیری برسیم با این وضعیت و مردیپس خوش باش و خوبی کن و عشق بده و عشق بگیر.دنیا هیچیه .هیچی .یه هیچی خوب بساز لاقل.
طبق معمول علی سرکاره و من خونه تنهام.اما امروز کارای زیادی کردم به جز درسهر چی فکرشو کنیورزش ، رقص ، تمیز کاری خونه ، شام ، شکرگزاری از هستی ، اب دادن به گلای خوشگلم.و و و و و و و و الانم به زور میخام یه دو خط مقاله بخونم اگه بشه  

من اومدم بعد مدتها امروز یهویی!!!

سردرگمم مدتهاست...

خدایا ظهور کن...لطفا...

، ,خونه ,یه ,بیکار ,چی ,مسخره ,و و ,بد و ,و مسخره ,خوش باش ,همه چی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پیام همدردی .. sportinformation گرجستان radnorenmo به سوی خدا vicgalicon آموزش زبان انگلیسی با فیلم های كوتاه Curtis's life talkapepet بلوچكاره (قوم کوچ)