محل تبلیغات شما
سلام یه ده روزی میشه که حرف از یه ویروس بیکار و مسخره توی کل دنیاس.که منو هم خونه نشین کرده.راست و دروغش گردن کاخ نشینا.ما بنده ی رسانه ایم.غول دروغ و هرکاری دلش بخاد.
خیلی خیلی توی خونه حوصلم سر رفته.باشگاه و استخر و دور دور تطیل.یه عالمه درس و مشق دانشگامم تطیل چون زورمه.کلاسا اما مجازیه اوف ا دست استادای بیکار.بیشترین کاری که این چن وقته کردم بازی انلاین جنگی پابجی بوده
این روزا که اتفاقای دنیا و ایرانو نگا میکنم به مسخره بودن زندگی و اینکه چقد همه چی مزخرف و تکراریه پی بردم نه اینکه افسرده شما نه اتفاقا نتیجه این بوده که بگم گور پدر همه اتفاقای بد و ادمای بد و رفتارای بد و بدی هاخوش باش این دو روز دنیارو باباهمه چی مث برق و باد داره میگذره چشم ببندی پیر شدی و البته اگه به پیری برسیم با این وضعیت و مردیپس خوش باش و خوبی کن و عشق بده و عشق بگیر.دنیا هیچیه .هیچی .یه هیچی خوب بساز لاقل.
طبق معمول علی سرکاره و من خونه تنهام.اما امروز کارای زیادی کردم به جز درسهر چی فکرشو کنیورزش ، رقص ، تمیز کاری خونه ، شام ، شکرگزاری از هستی ، اب دادن به گلای خوشگلم.و و و و و و و و الانم به زور میخام یه دو خط مقاله بخونم اگه بشه  

من اومدم بعد مدتها امروز یهویی!!!

سردرگمم مدتهاست...

خدایا ظهور کن...لطفا...

، ,خونه ,یه ,بیکار ,چی ,مسخره ,و و ,بد و ,و مسخره ,خوش باش ,همه چی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صفحه ی وب " هادی شریعتی" condageagib acdragelis اشعار شاعران بزرگ ایران menrovosac تبلیغات اینترنتی provininap fodotare وبلاگ حقوقی جواد خلیلی Maxine's info